Lekarze Protetyk

lek. dent. Małgorzata Pihut

Stomatolog, Protetyk stomatologiczny

ulica Trzecia Góra 3
32-087 Bibice

Jeśli chodzi o moją opinię w związku z leczeniem u Pani Doktor M.Pihut jest ona jak najbardziej pozytywna . Leczenie rozpoczęłam w 2018 roku w związku z wieloma problemami zdrowotnymi po wypadku samochodowym z 2017 roku, wypadek był w Polsce (na stałe mieszkam za granicą). Konsultowałam się głównie w związku z obrażeniami głowy -wielokrotnymi złamaniami kości czaszki i twarzoczaszki, uszkodzonymi stawami skroniowo-żuchwowymi, szumem usznym. Pani Doktor jako jedna z nielicznych ...
Opinia dodana przez: Kornelia

lek. dent. Maciej Kurzawa

Maciej Kurzawa
Ogrodowa 5
Lisków

Zdecydowanie Polecam. W moim przypadku bardzo długi i skomplikowany proces, implanty, podniesienie dna zatoki, usunięcie zęba, licówki. Pan doktor ma anielską cierpliwość wszystko co robi (cały proces leczenia) bardzo dokładnie objaśnia. Cały proces leczenia bez najmniejszych komplikacji i minimalną ilością bólu,
Opinia dodana przez: Marta

lek. dent. Radosław Siwiec

Indywidualna Praktyka Stomatologiczna

Zostałam przyjęta na cito - poza kolejnością - z powodu bólu zęba. Nigdy nie spodziewałam się, że z własnej i nieprzymuszonej woli zostanę u Pana Doktora dłużej , niż na jedną wizytę. Wyleczyłam wszystko bez bólu, a z wizyty na wizytę przychodziłam z mniejszym stresem i paniką. Bardzo dziękuję za cierpliwość i profesjonalizm. Gorąco polecam !
Opinia dodana przez: Grażyna Nowotna

lek. dent. Joanna Kulisz

SAN-MED sp. z o.o.
ulica Kozielska 61
44-121 Gliwice

Pani Kulisz uratowała mi życie -dziekuję. Mega uczciwa ,sympatyczna,cierpliwa,i naprawdę dobra w tym co robi. Gorąco polecam.

lek. dent. Monika Krysztopik-Skarzyńska

Protetyk, Endodoncja

Monident
Kołłątaja 64
05-402 Otwock

Dr Monika istna czarodziejka. Zaczęło się od złamanego zęba, który byłam pewna będzie do usunięcia a usłyszałam pytanie dlaczego chcę go wyrwać?! :) Od 2 lat leczy całą moją rodzinę i kilkoro znajomych. Pozbyłam się strachu przed dentystą. Jest naprawdę bezstresowo i baaardzo POLECAM!

dr n. med. Grzegorz Herbut

Stomatolog, Protetyk

Specjalistyczny Gabinet Stomatologii Estetycznej Estetic Praxis
Bonerowska 3/14c
30-031 Kraków

Dwa lata temu jeszcze w klinice prywatnej dr Herbut zrobił mi 9 koron na dolnych zębach. Cały czas mam wrażenie jakby to były moje własne. Inny stomatolog, u którego (z racji niższych kosztów) robiłam sobie korony u góry, oglądał ten mój "dół ze wszystkich stron i cmokał z zachwytem. Niestety oszczędności nie popłaciły i górę muszę poprawiać z powodu nieszczelności koron. Juz zamówiłam wizytę u dr Herbuta...wracam do niego w ...

lek. dent. Edyta Zgrych-Pęska

Protetyk, Stomatolog

Spółdzielnia Pracy Lekarzy Specjalistów "MEDICUS"
pl. Zwycięstwa 1
70-233 Szczecin

Najlepszy lekarz dentysta jakiego poznałam. Godna polecenia szczególnie gdy pacjent ma lęki przed wizytą u stomatologa. Cierpliwa i delikatna...taktowna. Polecam
Opinia dodana przez: Danuta

lek. dent. Katarzyna Wymysło-Targosz

Stomatolog dziecięcy, Stomatolog

Mickiewicza 9 B
Zawiercie

Bez wątpienia ścisła czołówka zawierciańskich dentystów. Stomatologia to dla pani doktor nie tylko sposób zarobkowania - to powołanie. Uprzejmość,empatia w stosunku do pacjenta,kompleksowość i rzetelność działań leczniczych w połączeniu z kompetencją to cechy wyróżniające doktor Wymysło-Targosz na tle powiatowej konkurencji. Jak ktoś słusznie zauważył,koszt wizyty nie należy do najmniejszych. Osobiście jednak uważam,że leczenie u Pani doktor jest warte każdych pieniędzy. Same kolejki i przesunięcia w umówionych godzinach wizyt,choć występują często,biorą ...

Rafał Zawojski

Bolesława Krzywoustego 19 lok. 5
70-250 Szczecin

Jeśli szukasz najlepszego stomatologa w mieście to znalazłeś! Dr Zawojski to wyjątkowy specjalista i facet! Pełny profesjonalizm, gorąco polecam!!!
Opinia dodana przez: Ewa

lek. stom. Magdalena Gromadka - Długosz

Stomatolog, Stomatolog dziecięcy

Centrum Stomatologiczne "VITADENT"
ul. Walerego Sławka 17
30-633 Kraków

Bardzo mila ,sympatyczna i przede wszystkim kompetentna pani stomatolog swietne podejscie do pacjenta ,wzbudza niesamowity spokoj i zaufanie ,potrafi sluchac i widac ze ma ogromna wiedze doswiadczenie i jest dobra w tym co robi.Trafilam na wspanialego specjsliste ,Pani Natalia -higienistka rowniez odpowiednia osoba na odpowiednim miejscu,bardzo ogarnieta higienistka .Podoba mi sie rowniez wspolpraca miedzy Paniami w gabinecie i wspolny szacunek.Podejscie do dzieci rowniez bez zarzutu.Bardzo sie ciesze ,ze trafilam na ...
Opinia dodana przez: Katarzyna

Izabela Siarkowska

Spółdzielcza 1B
59-700 Bolesławiec

Bardzo polecam Panią doktor. Bardzo delikatna. Wyleczone zęby sprawują się świetnie. Uratowała mi ząb który inni chcieli wyrwać.

Edyta Frysiak

Protetyk, RTG

NZOZ "OSTEO-DENTAL"-Danuta Kotur
Paderewskiego 21 lok.4
26-600 Radom

Wspaniała dentystka, z dobrym podejściem do pacjenta i rozwiąże każdy zębowy problem.Leczę się u niej ja i cała moja rodzina i dotychczas sie nie zawiedliśmy

lek. dent. Mariusz Karski

Ortodonta, Protetyk

ulica Pawliczka 10/2
41-800 Zabrze

Najlepszy z najlepszych......wspaniały lekarz i człowiek - budzący zaufanie , bardzo miły i sympatyczny . Gabinet i wyposażenie na "szóstkę " Pacjent jest przyjmowany dokładnie o tej godzinie na którą był umówiony . Poleciłabym p.doktora wszystkim znajomym . Sama jestem pacjentką p. Karskiego od kilkunastu lat.
Opinia dodana przez: krystynka47

lek. dent. Marzena Ozimirska

Protetyk, Stomatolog

CENTRUM MEDYCZNE "ZDROWE DZIECKO"
ul. Klonowa 55/33
25-553 Kielce

Pani Doktor jest pasjonatką swojej pracy, bardzo sprawna manualnie, lubi wyzwania, życzliwa i sympatyczna, polecam

Danuta Ilczuk

Lenartowicza 108
Sosnowiec

Polecam z całego serca. Super podejście do dzieci. Wiem, bo zaliczyliśmy nie jeden gabinet. Dopiero Pani Dr udało się z moim dzieckiem.

Władysław Buława

Barlickiego 23a
43-300 Bielsko-Biała

Wczoraj byłem u tego pana. Bardzo "ludzkie" podejście do pacjenta. Pan doktor wyjaśnił co widzi i co chce zrobić z moimi zębami. Zdjęcia rtg na miejscu. Bez wątpienia polecam ten gabinet. W przypadku jakiś problemów z zębami sam tam wrócę.

Radosław Pryliński

al. Chopina 45/1
87-800 Włocławek

Bardzo miło, kompetentnie, szybko (żaden inny dentysta nie wyjaśnił mi tak wiele w trakcie leczenia zębów!). Ceny, moim zdaniem, umiarkowane (np. prześwietlenie zęba w cenie wizyty). Szczerze polecam.

dr Ewa Mazur

Chirurg stomatolog, Ortodonta

Gabinet
Słoneczna
73-110 Stargard Szczeciński

Serdecznie polecam gabinet Pani Ewy Mazur. Pełen profesjonalizm, indywidualne podejście do pacjenta. Miła i serdeczna atmosfera aż chce się leczyć zęby :)
Opinia dodana przez: Małgorzata

lek. dent. Tomasz Borzęcki

Protetyk stomatologiczny

Kartezjusza 2 lok.307
01-480 Warszawa

Lekarz bardzo profesjonalny, konkretny i delikatny a do tego komunikatywny. Tłumaczy możliwości i przebieg leczenia. Gabinet świetnie wyposażony. Polecam!
Opinia dodana przez: Anna

lek. dent. Maria Iwanowska

Protetyk, Ortodonta

gen. Kleeberga 6 lok. 2
10-693 Olsztyn

Są jeszcze prawdziwi lekarze z powołania. Najwyższe uznanie i moja ogromna wdzięczność za cały cykl leczenia. Dziękuję Pani Doktor :-) Gorąco polecam wszystkim.
Opinia dodana przez: Marta